درباره ما

chemarena چیست و چگونه به ما کمک می کند؟

ما در chemarena یک گروه از متخصصین شیمی کنکور هستیم و به شما کمک می کنیم شیمی را به کمک روش های نوین یادگیری درک کنید و این درس را به نقطه قوت خودتان تبدیل کنید.

0تا 100 شیمی را در 4 گام یادبگیرید ، استفاده کنید و شیمی را به نقطه قوت خودتان تبدیل کنید:

گام اول : شیمی را با روش chemzoom یاد بگیر:
استفاده از روش zoom in zoom out برای اولین بار در آموزش شیمی کنکور در ایران مورد استفاده قرار می گیرد و حاصل تفکر تیم chemarena است.
این روش از کل به جز هر مبحث می رود و به طور کامل هر مطلب ریز و درشتی را در این مسیر یاد می گیرید و به نوعی دست طراح را میبندید چون شما کل مفهوم هر مبحث را از 0 تا 100 به صورت کاملا تصویری یاد میگیرید. این روش برگ برنده شما برای درس شیمی خواهد بود.

گام دوم: chemarena podcast :
در این گام شما با پادکست های باکیفیت ، یادگیری خود را که در بخش اول به دست آورده بودید تثبیت می کنید و به حافظه بلند مدت می فرستید.

گام سوم: جزوات chemarena:
مجموعه ای از بهترین نکات که به شما کمک می کنند تا بتوانید یادگیری خود را محک بزنید و همواره به صورت یک فایل داشته باشید. این جزوات تمام نکات کتاب درسی و کنکور های سراسری را دارد و با داشتن این جزوات در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

گام چهارم: بازیابی و مرور به روش MMR:
با استفاده از این روش شما به کمک mindmap ها که همان نقشه های ذهنی هستند هر مبحث را با تمام جزیات آن در کم تر از 10 دقیقه مرور خواهید کرد و نیازی به خواندن درسنامه های حجیم نخواهید داشت.

این 4 گام شما را از هر منبع دیگری در درس شیمی بی نیاز می کند و شما با استفاده از این 4 گام در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید و شیمی را برای خودتان به اوج خواهید رساند.

جدید ترین مقالات chemarena

لذت یادگیری و مرور سریع شیمی با mindmap های chemarena